KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15915289
nr 1591 5289
Etsning
Silvi Liiva (1941-2023). Signerad, numrerad 5/25, daterad 1984. Bildmått: 45x52 cm, yttermått inklusive ram: 63x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:12:59
100 kr
1.100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)